אודותינו

מי אנחנו

עמית מהלל הינו רואה חשבון מוסמך, בעל תואר ראשון בחשבונאות באוניברסיטת בר אילן, חבר לשכת רואי חשבון בישראל. משרדנו מתמחה במתן שרות לעסקים קטנים ובינוניים, ייעוץ למוסדות מוניציפאליים ומאמין ששרות מעולה אינו צריך להיות מנם חלקם של עסקים גדולים בלבד.

משרדנו מתמחה במתן יעוץ וליווי עסקי לחברות ועסקים, ובמתן מענה מקצועי ופתרונות מקיפים בתחום המיסוי, הביקורת והייעוץ העסקי.

במשרדנו אנו שמים דגש על העמקת הקשר עם הלקוח. אנו מספקים שרות מסור, מקצועי ונאמן, במטרה לספק ללקוח תשובות בזמינות גבוהה.

עמית מהלל
א. רואה חשבון מוסמך
ב. הנדסאי תעשייה וניהול
ג. תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה באוניברסיטת בר אילן.
ד. תעודה בחשבונאות מאוניברסיטת בר אילן
ה. מתמחה בשמאות מקרקעין
ו. מאמן עסקי של עסקים
ז. יועץ ומלווה עסקים קטנים ובינוניים
ה. יועץ חשבונאי למוסדות מוניציפאליים

מטרה

להמשיך להיות משרד מוביל בידע ובכלים מקצועיים. לתת מענה ממוקד לצרכים הייחודים של כל אחד מלקוחותינו. לסייע לכל אחד מלקוחותינו בפתרונות מקצועיים ומקיפים. לתת ערך מוסף ללקוחותינו על ידי שמירה על סטנדרטים גבוהים של יושר, מסירות ואחריות.

פילוסופיית השירות

המוטו שלנו-יחס אישי ומומחיות ספציפית. אנו בעמית מהלל רואי חשבון משקיעים ביחסים לטווח ארוך ומכוונים לעזור ללקוחות המשרד להתקדם, לשגשג ולהיות מובילים בתחומם. הקשר עם הלקוח לא מתמצה אך ורק ברמה חודשית של כמה מע"מ יצא לשלם, אלא אנו מספקים ברמה היומית שבועית וחודשית, דוחות ניהוליים שונים בהתאם לצרכיו של הלקוח.

המשרד בחובר באופן ישיר למחשבי רשות המיסים (שע"מ) ולמחשב הביטוח הלאומי, דבר המקל בקבלת מידע, ובאפשרות בדחיית התשלומים לרשויות השונות, וכן זירוז בקבלת החזרים שונים. על בסיס שיטה זו אנו ערים בזמן אמת לכל האתגרים העומדים בפני לקוחותינו ומעניקים פיתרון מיידי בכל עת.

החזון שלנו הוא להתחייב לביסוס והעמקת שם הפירמה בענף ראיית החשבון והייעוץ העסקי, תוך הקפדה על יושר, ערכים ואתיקה מקצועית. להיות אלטרנטיבה לעסקים המעוניינים להוביל בתחומם. לאפשר ללקוחותינו להשקיע את משאביהם בצורה היעילה ביותר. 

עמית מהלל ושות' רואי חשבון

עמית מהלל ושות' – רואי חשבון הינה פירמה המתמחה במגוון שירותי ראיית חשבון הכוללים, בין היתר, ביקורת דוחות כספיים, מיסוי, ייעוץ עסקי, ביקורת פנימית, ליווי פיננסי, ייעוץ למוסדות מוניציפליים והנהלת חשבונות.

אנו מחויבים לתת ללקוחותינו את השירות האיכותי והמקצועי ביותר, תוך מתן דגש על ערכי הגינות, יושרה והאתיקה המקצועית. בנוסף, מחויבים אנו לשמר את רמתם המקצועית של כלל עובדי הפירמה וזאת על מנת להמשיך לתת ללקוחותינו את השירות האיכותי ביותר.

כל לקוח הוא ייחודי ולכן תהליכי העבודה מובנים ומותאמים לכל לקוח בנפרד, על מנת לספק לו את השירות וערך המוסף הגבוהים ביותר. גישה ייחודית ואישית זו מאפשרת לנו להשיג הבנה מלאה של עסקי הלקוח ומסייעת לנו לעמוד בפני אתגרים מקצועיים ולנווט בהצלחה בעולם העסקי.

קהל לקוחותינו מונה כיום מאות עוסקים וחברות מהסקטור הציבורי והפרטי ומכלל האזורים בישראל.

אנו במשרדנו מתגאים ביכולתנו לתת שירות ויחס אדיב, אישי וחם לכלל לקוחותינו, דרך החשיבה והיוזמה המשותפת נוכל למצוא דרכם פתרונות מקצועיים אשר יהוו אבן פינה לפעילות העסקית שלכם במשך ההולך ומתפתח.

רואי החשבון במשרדנו הינם מומחים בתחומם, וישמחו להעמיד לרשותכם את הידע המקצועי רב השנים שלהם בתחומים השונים.